Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

Чартерний Президент РК «Львів-Леополіс» Богдан КОТЮК

Функції Президента Клубу «Леополіс» мені довелося виконувати 32 місяці – а це лише трохи не дотягує до трьох років. Тому й розділити своє президентство змушений на три частини.

 1999–2000 рр. Президент РІ Карло Равіца: «Дій послідовно, наполегливо та з довірою»

  • Друга каденція. Можливо, найскладніший період у становленні Клубу. Ейфорія відкриття і пізнання цілком нових стосунків між новими приятелями поступово перейшла в розмірений життєвий ритм. Але прийшло загальне усвідомлення від узятого на себе перед громадою зобов’язання «віддаватися служінню». На побажання Клубу та персональне прохання Президента-Електа мій термін президентства було продовжено ще на рік.
  • Велику увагу і цей рік було надано клубним зустрічам сім’ями, що сприяло ближчому знайомству наших дружин. Було закладено фундамент для організації Inner Wheel Club «Leopolis» – першого Внутрішнього Кола Ротарі в нашому Дистрикті 2230.
  • RC «d’Enghien» на чолі з Президентом Claude Barguirdjian святкували Великдень (29.04. – 02.05) у сім’ях леополійців (візит-відповідь).
  • У травні делегація Клубу «Леополіс» у складі чинного Президента, Президента-Електа Ростислава Смука і скарбника Ігоря Паньонка вперше побувала на Конференції Дистрикту 2230 у Вроцлаві.
Прочитано 1246 разів
Детальніше в цій категорії: « 1998-1999 2000-2001 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова