Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

2000–2001 рр. Президент РІ Френк Дж. Девлін: «Усвідомлюйте і дійте»

Президент РК «Львів-Леополіс» 2000–2001 рр. Ростислав СМУК
  • Рішення про свого наступника на посту Президента Клубу на той час одноосібно приймав наш Чартерний Президент Богдан Котюк. І цю почесну місію Богдан довірив мені, за що я йому щиро вдячний. Психологічно – мені було дуже важко, оскільки не був публічною людиною. Але, взявся за гуж – не кажи, що не туж. I робота пішла.
  • Передача президентських повноважень відбувалася в поєднанні з іншою знаменною подією – Чартером нашого Inner Wheel Club «Leopolis». Свято вдалося на славу, а представництво (включно з чинним Губернатором Дистрикту 2230) було на найвищому міжнародному рівні: 2 Губернатори IWC і гості з Австрії та Німеччини.
  • Щоб «відкрити двері Клубу» для нових членів, перше рішення – 100 у. о. як членський внесок. І нові члени не забарилися. Я з гордістю називаю прізвища ротарійців, які стали справжніми будівничими нашого Клубу: Андрій Ґаук, Володимир Костур, Богдан Матіяшек, Олег Гайовишин, Михайло Ерстенюк.
  • Це був час активної участі в Клубі нашої Почесної членкині Уляни Чайківської.
  • Ми написали і затвердили Статут Клубу. Про розпочатий тоді Проект «3-Н» нам нагадує наш клубний автобус. У рамках проекту з реставрації Королівської трапезної на вікнах появилися штори, які висять і по сей день. Підтримувалась діяльність Клубів «Інтеракт» та «Іннер Віль». Уперше, з нашої ініціативи, відбулася зустріч двох Ротарі-клубів Львова.
  • Рік був надзвичайно насичений: ротарійські зустрічі, акції та програмами; бали в Королівській трапезній і виїзди на природу. Пригадується – то був час великого стимулу до життя і праці, осмислення суті Ротарі і «Служіння понад власне Я». Це був час знайомства з ротарійством поза межами Клубу, час усвідомленого переконання, що Ротарі-клуб «Львів – Леополіс» нам потрібен, і це – надовго!
  • Той рік мого президентства відчутно вплинув на моє життя, мої цінності і світогляд. Переконаний, що президентство в РК «Львів – Леополіс» – велика відповідальність, велика робота, велика жертовність і велика радість від зробленого Клубом, оскільки в тому є і моя часточка – Президентська.

Я дякую і низько вклоняюсь усім леополійцям за той рік і за всі інші роки в Клубі також.

Прочитано 1226 разів
Детальніше в цій категорії: « 1999-2000 2001-2002 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова