Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

2007–2008 рр. Президент РІ Уілфрід Дж. Уїлкінсон: «Ротарі ділиться»

Президент Ротарі-клубу «Львів – Леополіс» 2007–2008 рр. Зіновій РОМАНІВ

Моя каденція стала підсумком десятиліття. «Свято РК «Львів – Леополіса» – центральна подія року для Rotary International у Східній Європі» – такий підсумок зробив, виступаючи з резолюцією від найвищого керівництва, Генеральний Секретар РІ Ед Фута.

  • Видання Клубом Каталогу ротарійських марок Ігоря Паньонка було визнано подією року в Дистрикті 2230. Особливого значення набув цей факт у зв’язку із проведенням Конференції Дистрикту 2230 у Львові саме в час святкування нашого 10-ліття.
  • Маю право з гордістю констатувати, що цей ротарійський рік ознаменувався виданням праць аж восьми леополійців моєю видавничою фірмою «Афіша». Серед них – збірка віршів Михайла Зарічного, підручник Тараса Барана, фундаментальна фахова монографія енциклопедичного плану Ярослава Шпарика, дві партитури творів Богдана Котюка, фотоальбом Юрія Тітовця, а також репродукції скульптур Володимира Одрехівського.
  • ІІ Міжнародна фотовиставка «З любов’ю до Жінки» Юрія Тітовця, в організації та проведенні якої активну участь взяв і наш Ротарі-клуб «Лепополіс» (Т. Рудько, І. Мартиненко, З. Романів). Ще одним важливим аспектом стало те, що перед закриттям фотовиставки разом з ротарі-клубами Львова був організований благодійний аукціон, за гроші якого придбали музичні інструменти для дитячого музичного ансамблю Львівського товариства сліпих та видано каталог.
  • Відбулася подорож Клубу до Угорщини.
  • Нам вдалося укріпити партнерські стосунки з РК «Тернопіль» – проведено декілька спільних акцій-зустрічей і у Львові, і в Тернополі. Спільно з тернополянами ми відсвяткували і нашу традиційну Маланку.
  • Спільно зі швейцарськими ротарійцями та Мальтійською організацією було започатковано Програму догляду за неповносправними у Львові. Це дало поштовх для здобуття нового Мечинґ-ґранту Ротарі Інтернешнл.
Прочитано 1314 разів
Детальніше в цій категорії: « 2006-2007 2008-2009 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова