Ротарійська стипендія - від членів Ротарі Клубу «Львів-Леополіс»

25.05.2012 р. у Львівській восьмій школі уже вкотре вручено чергову щорічну ротарійську стипендію випускнику з найвищим середнім річним балом. Цього року таку нагороду отримала учениця 11-Б класу, золота медалістка  Приступа Юля (середній бал – 11,68).

«Приємною несподіванкою було для мене отримати на останньому дзвонику грошову премію за найвищий бал атестата серед випускників 2012 року, - розказує Юля Приступа. Я відчувала, що мій середній бал в атестаті є досить високим, але принаймні двоє моїх однокласників також були серед претендентів на цю премію.

Було приємно, що моя праця протягом 11 років навчання була оцінена премією. Адже, це чи не перші гроші, які я заробила  у своєму житті. І справа не в кількості грошей, а у самому факті – я їх заробила чесно.

Мені вдалося стати першою. Думаю, що це сталось не лише завдяки моїй наполегливій праці в школі, починаючи з молодших класів. Допомогли поради дорогих мені батьків та вчителів. У школі немає більш чи менш важливих предметів. Ніхто не може знати наперед, які знання будуть необхідні в майбутньому.  Знання – це, що не загубиш, їх не вкрадуть, вони не згорять. І ще я зрозуміла, що в житті досягнути чогось можна лише завдяки щоденній та наполегливій праці, яка врешті-решт приносить винагороду.

Щиро дякую вчителям, які навчали мене, допомогли мені стати гідно випускницею Восьмої школи. Щиро дякую Ротарі-клубу Львів Леополіс за таку приємну і таку потрібну нагороду. Я є ротарійською стипендіаткою. Це почесно, але, я думаю, і відповідально. Дякую.»

Прочитано 1069 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається