Передача Президентських повноважень 2012

Від Влодка Костура до Олеся Гайовишина… перейшла 30 червня 2012р. «ротарійська влада» в Леополісі.

Інакшими словами, Влодко переклав її на плечі Олеся по закінченні своєї каденції. Та ще якої каденції, - не один раз він дивував своїм організаторськими здібностями та спокійним керівницьким талантом товариство. «Тиха вода греблі рве», так  назвав я уродини Влодка-президента, щось  подібне було сказано в одному з тостів на  «передачі». Влодко Костур – це спокійні,  розважливі, насичені подіями ведення  засідань; це бурхливі міжнародні прийоми  колег-ротарійців з Австрії, Польщі та  Швейцарії; це розважливі та колоритні  леополійські подорожі, вечори, акції,  програми, це «несподівано»  високомистецька «Маланка», чіткі  регламентуючі Положення - і все це  відкрито для всіх бажаючих на чудовій  інтернет-сторінці клубу. Планку Влодко  підніс ще вище (так робить кожен  Президент Леополіса).

Олесь в суботу впевнено перейняв на Себе  всю історичну ношу Клубу, розуміючи, що  опустити планку не має права. І ми йому  віримо та чекаємо корисного для інших,  приємного для себе нового ротарійського  року.

Перша «несподіванка» уже була з самого  початку «передачі». Свято білих троянд.  Саме їх увесь вечір в трьох величезних  вазах постійно переміщали по залу, але  ніхто ні разу нікуди не виніс. Цими  трояндами Влодко і Олесь зустрічали  чарівних «леополійок». Хтось мило  посміхнувся, котрась насторожено  оглянулася навкруги, інша з приємністю  просто кинула фразу, що так хотілося б  частіше. Саме так Олесь вирішує провести  свою каденцію – красиво, вишукано,  благородно, а як тут без наших найкращих  половинок, які віддали нам середу. Дарма,  що вже знайшли в нового президента метал  в голосі. Над ним владу мають троянди…

«Розвиток громадянського суспільства» -  така основна ротарійська лінія Олеся  Гайовишина на цю каденцію. Про неї він  сказав в своєму вступному слові,  одночасно назвавши основні напрямки  роботи: продовження дотеперішніх Програм, розвиток Нових та напрацювання проектів в Закордонних Ротарійських Зносинах /ЗРЗ/.

Але повернімося до самої «передачі».  Вона була знаменита. Вдале Олеся  Гайовишин вибрала місце за Львовом в  «Оріоні» на ту спекотну суботу. Варто  відзначити і чудову кухню, на якій так  знаються леополійці. При вході всіх  зустрічали музики гарним весільним  маршем, рука мимоволі тягнулася до  кишені за «двадцяткою», а настрій  «стартував» відразу. Далі уже знамениті  троянди, вибірне віскі, свіжі фрукти,  розмаїті «пляцки». Як вправний диригент,  дуже «шармово» провадив дійство  Мирослав Кулинич, відкривши ще одну свою  чудову рису.  Вітальні слова Президентів, а чи не  вперше «звіт» і «присяга» «Президентш» -  Наталі та Олесі! Чудовий запальний  музичний супровід, холодне пиво та  неперевершена кава…  Багато разів ми чули і були на концертах  «Орфея», та цього вечора чудова вісімка  була якась особлива. Здавалося,  відкрилося саме небо. Або хлопцям так  лягла карта, або вони відчули  правильного слухача, а напевне, одне і  друге, але «Орфей» творив чудеса, щось  подібне творили і ротарійці разом з  Влодком та Олесем.  Та це ще не все. «Трем-Бітлз» - вимагає  окремого абзацу. Друзі, в музичну історію  ураганно (комп’ютер червоною хвилястою  лінією підкреслює неправильне слово, але  воно правильне) увірвався ще один гурт.  На цей раз наш, рідний, без «фанери» і  спец ефектів та обробок. Сам Котюк, мов би  бавився своїм голосом, керував  неперевершеними голосами Романа  Романівки та Михайла Зарічного, які  творили дива зі своїми гітарами. Вміють  же!, мелодику на соло-гітарі творив син  Мирона Куземського – Володимир. Публіка шаленіла. Шаленів і  сам Мирон Куземський. Треба бути  істориком «ударників», щоб знайти гідне  порівняння Мирону, а зрештою, для чого  шукати. Мирон вкладав все свою таку  чоловічу і таку витончену натуру в  техніку і вона йому віддячувала душею. Я  дозволю собі подати ідею на дирекції про  організацію концерту«Трем-Бітлз» з  подальшими гастролями ротарійським  світом.

Ось така була «ПЕРЕДАЧА-2012», з музикою,  віскі та трояндами. 
ДЯКУЄМО ВЛОДКОВІ та ОЛЕСЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

(фотографії Мирослава Кулинича)

Прочитано 1911 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається