Угода про партнерство між Ротарі Клубами Львів-Леополіс та Замосць

Ще один міжнародний проект Ротарі Клубу Львів-Леополіс.

7 вересня 2012 року під час засідання Міжнародного Комітету Польща – Україна було підписано УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО між Ротарі Клубом ЛЬВІВ-ЛЕОПОЛІС та Ротарі Клубом ЗАМОСЦЬ. Угоду підписали Президенти Клубів РК Замосць Сильвестр Борковскі та РК Львів-Леополіс Олег Гайовишин, а також Голова комітету Польща-Україна Ришард Лучин та Голова комітету Україна-Польща Ярослав Музичко.

Ця подія стала результатом низки зустрічей між керівниками обох Клубів як на території Польщі, так і на території України, які були започатковані Паст-Президентами Володимиром Костуром та Мирославом Півковским. Сам текст угоди тривалий час обговорювався на засіданнях Клубів. Кожен ротарієць мав можливість ознайомитись з проектом Угоди та запропонувати свої доповнення та зміни. І ось, нарешті, все узгоджено, вивірено та перевірено.

Зранку, 7 вересня чисельна делегація (22 особи) РК Львів-Леополіс, як завжди дисципліновано, зібралась в обумовленому місці для виїзду в Замосць. 12 ротарійців та 10 дружин спільно вирушили до польських друзів.

Традиційно всі отримали «позитивні емоції» від очікування при перетині кордону Україна-Польща. Ми мали можливість спостерігати «узгоджені дії» прикордонників та митників, на що витратили майже дві години. А могло бути і більше. Дякуючи нашому побратимові Дмитрові Афтанасові, який вдало вирішив документальне забезпечення нашого спілкування з інспекторами державних служб, ми біля 15 години прибули та розмістились в готелі «Артіс».

О 17 годині за участю Губернатора Дистрикту 2230 Лєслава Моравского та Президента міста Замосць Марціна Замойського, в присутності  представників Ротарі Клубів України та Польщі  відбулося урочисте підписання Угоди. І Президент Клубу РК Замосць Сильвестр Борковскі, і Президент РК Львів-Леополіс Олег Гайовишин висловили сподівання, що ця угода дасть змогу спільно здійснити не один проект, надати допомогу тим, хто її потребує, а також послужить взаємопорозумінню між ротарійцями, між двома сусідніми державами.

Опісля наша делегація вирушила на площу Ринок для участі в спектаклі VI Замойського Фестивалю Культури "arte, kultura, musicaе ..." на Великому Ринку. На жаль, плани організаторів дійства сплутав дощ, який спочатку мляво, але далі все наполегливіше перешкоджав глядачам та артистам. Та все ж, коли почалась сама вистава, ми відзначили оригінальність та ефектність акторського мистецтва.

Приємно, що строгі офіційні процедури підписання такої вагомої Угоди, яка, без сумніву, сприятиме  поглибленню міждержавної співпраці Ротарі Клубів України та Польщі, переросли в цей день у вільне і невимушене спілкування між ротарійцями. Була можливість обмінятися думками, обговорити плани на майбутнє.

У черговий раз маємо підстави знову твердо сказати: «Ми це зробили».

 

(фотографії Олега Гайовишина та Володимира Костура)

Прочитано 1299 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається