Львів-Леополіс на VIII Чемпіонаті Дистрикту 2230 у стрільбі із спортивної зброї

У рамках вже виконання Угоди про партнерство 8 вересня ротарійці РК Львів-Леополіс брали участь у VIII Чемпіонаті Дистрикту 2230 Ротарі Інтернешнл на кубок Губернатора Дистрикту у стрільбі із спортивної зброї у місті Замосць. За команду Клубу виступали Олег Гайовишин, Володимир Костур, Андрій Гаук, Ігор Паньонко, Мирон Куземський, Мирослав Кулинич, Богдан Портах, Михайло Буга та Куземська Олександра. Така чисельна команда(боївка) одразу могла претендувати на нагороду за масовість.

Враховуючи те, що в такого роду змаганнях ми брали участь вперше, спочатку наші результати були далекі від бажаних. Але команда згуртувалась, зробила правильні висновки, залучила резерви і під орудою Президента Клубу Олега Гайовишина здобула високий результат.

Крім регламенту змагань зі стрільби з пістолета кал. 5,6 мм на 25 метрів(20 пострілів) та карабіна кал. 5,6 мм на 50 метрів(20 пострілів) у нас була можливість повправлятись у стрільбі з інших видів зброї.

Разом з тим велику приємність ми отримали від демонстраційних польотів радіокерованих моделей літаків та гелікоптера, а також футбольного матчу молодіжних команд.

І коли настав час урочистого оголошення результатів змагань на кубок Губернатора ми, затамувавши подих, терпляче очікували коли ж прозвучить назва нашого Клубу Львів-Леополіс. Незважаючи на тотальну перевагу господарів змагань, ми все-ж дочекались. Наша команда була відзначена кубком Губернатора з особистим врученням Леславом Моравским за 2-ге командне місце та кубок для найкращої учасниці Олександри Куземської. Це було добрим подарунком для іменинниці у той день Наталії Костур.

Тепер можемо повертатись додому з нагородами.

Крім напруженої праці в переддень з укладення Угоди про партнерство та участі у змаганнях, ми мали можливість чудово відпочити у затишному спа-готелі «Артіс», оглянути місто Замосць.

Щасливі та задоволені, трохи втомлені ввечері в неділю ми прибули додому з намірами щодо організації наступних поїздок до друзів і, зокрема, до Австрії.

 

(фотографії Мирослава Кулинича, Олега Гайовишина та Володимира Костура)

Прочитано 2109 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!