У Львові 10 жовтня 2012 року стартувала акція «Відкрий незрячому вікно у світ комп’ютерних технологій»

Мета акції – зібрати комп’ютери і після інсталювання на них програм екранного доступу передати у користування інвалідам по зору, акцентуючи увагу на дітях і молоді. На думку організаторів, наявність у незрячого користувача персонального комп’ютера удоступнить для нього не лише світ Інтернету, але й дозволить подолати численні проблеми з навчанням і працевлаштуванням. Організатори переконані, що володіння комп’ютером відкриває незрячим широкі перспективи у сучасному світі інформаційних технологій.

Акція розпочалася прес-конференцією у сесійній залі Львівської міської ради. Організатори закликали усіх небайдужих львівян протягом наступного місяця передати у дарунок незрячим співгромадянам комп’ютери, у тому числі – вживані. Аби задум втілити у реальність, вручення комп’ютерів відбулося відразу під час прес-конференції.

Про це подбали Ротарі-клуб Львів-Леополіс, НВП «Спаринг-Віст Центр» та науковці НУ «Львівська Політехніка».

Керівник «Української спілки інвалідів» Оксана Потимко розповіла про потреби незрячих щодо забезпечення комп’ютерами та подальші програми, які за допомогою цих комп’ютерів будуть виконані.

Від імені Ротарі-клубу Львів-Леополіс Паст-Президент Ігор Паньонко з великою гордістю вручив ноутбук Оксані Демчині, яка небачить та нечує, але все-одно пише прекрасні вірші, та кольоровий принтер для Фонду соціального захисту та реабілітації сліпих. При цьому велика вдячність за доброчинність Президентові клубу Олегові Гайовишину та Паст-Президентові Зіновію Романіву.

Також, від імені НВП «Спаринг-Віст Центр» (генеральний директор Ростислав Смук, Паст-Президент Ротарі-клубу Львів-Леополіс) було вручено комп’ютер багатодітній сім’ї, де є двійко незрячих діток.

Від імені науковців НУ «Львівська Політехніка» та громадської організації „Львівська асоціація інформатиків" Володимир Пасічник вручив ноутбук незрячому Хімці, який впевнено освоїв комп’ютерну техніку і вже успішно працює в комп’ютерній фірмі.

Цю подію у міській раді зафіксували телевізійники з каналів НТА, Канал «24», «Наш репортер» та інші.

Прочитано 1248 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!