Ознайомлення з унікальною природою Розточчя через призму художньо-естетичного сприйняття довкілля

Світлана Плесак Субота, 08 червня 2013;

Зворушливі миті життя… Саме вони наповнюють буденність змістом. Такими трепетними моментами є зустрічі з вихованцями Львівського центру піклування про дітей.

Щоразу відвідини Центру супроводжуються якоюсь цікавою подією – то майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, то перегляд пізнавальних екологічних відеофільмів, або ж безпосередня участь у природоохоронній акції Яворівського національного природного парку, як от «Поїдемо поговорити з лісом» до Дня Довкілля.

Цього разу фахівці Парку та Ротарійці клубу «Львів - Леополіс» приймали юних художників на мальовничих пагорбах Розточчя. Розпочався Пленер на Страдецькій горі. В урочій тиші церкви Успення Пресвятої Богородиці, серед старовинних і новітніх чудотворних ікон, дитячі душі повнилися спокоєм і незбагненним трепетом. Творчу працю поблагословив о. Микола Проців.

Діти, охочі до відтворення краси природи на аркуші паперу, із Храму Божого вирушили у Храм Природи. Ліс у с. Лелехівка зустрів юних митців веселим щебетом птахів. Здійснивши мандрівку «Стежкою Івана Франка», кожен обрав собі найкращий куточок природи. Вже за дві години натхненної праці діти демонстрували свої художні витвори. За допомогою пензля їм вдалося зупинити час і відобразити у всій красі синю далечінь неба над Білою Скелею, вільхове обрамлення Чорних озер та ніжне мереживо глечиків жовтих на озері Вир.

Наступним кроком стане організація виставки полотен, де можна буде придбати малюнки і зробити добру справу – подарувати цим діткам частинку тепла своїх сердець.

Світлана Плесак,
Яворівський НПП

Прочитано 987 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається