Розвиток партнерства між РК Львів-Леополіс та RC Zamość

Днями до нашого Клубу завітала поважна делегація з RC Zamość. Слід сказати, що між ротарійцями РК Львів-Леополіс та  RC Zamość встановилися тісні партнерські стосунки, які вдалося раніше навіть закріпити офіційною Партнерською Угодою.

І саме на виконання попередньо погоджених Клубами планів та намірів в рамах вищезгаданої Угоди,  започатковано зараз новий міжклубний проект з підтримки польської та української молоді, що навчається, відповідно, у Львові та Замості. Прийнято рішення здійснювати цю допомогу шляхом призначення стипендій кращим учням чи студентам обох країн, які потребують матеріальної підтримки.

Після всестороннього обговорення Проекту, Президентами обох клубів підписано Регламент виділення стипендій та відбору кандидатів.

Проект покликаний запрацювати вже з 2014 року.

Поряд з Президентом РК Львів-Леополіс Михайлом Зарічним та членами Дирекції клубу  Богданом Котюком, Мирославом Кулиничем, Зіновієм Романівим, Олегом Гайовишиним, Володимиром Костуром, на зустрічі з польської сторони були присутні: Президент RC Zamość Radosław Świerczyński,  Асистент Губернатора Дистрикту 2230 Włodzimierz Bentkowski, Голова Клубного Комітету Janusz Nowosad, Anna Kaczmarczyk RC Zamość, Голова Комітету  Польща-Україна Ryszard Łuczyn.

Прочитано 1103 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається