Поїздка в Тухлю

Однією з цікавих подій минулого року стала поїздка в Історико-меморіальний музей  Героїв Маківки (село Тухля), яким опікується наш клуб. Лише складна суспільно-політична ситуація у державі завадила написати про це, як і про деякі інші клубні події, раніше.

Ця поїздка (вже третя) стала виїзним засіданням клубу. Погода всіляко нам сприяла і  дорогою ми могли милуватися чудовими краєвидами Львівщини. При в'їзді в Тухлю згадується безсмертна повість Франка і мимоволі кожен відчуває себе причетним до славної історії нашого народу.

У Тухлі нас зустрічає пан Андрій Ткачик, він керує музеєм, до якого наш клуб привіз  експонати - манекени, одягнені в однострій солдатів Першої світової війни. Йдемо в музей, леополійці Олег Гайовишин і Мирон Куземський зразу починають ділову розмову про конче необхідні для музейних експозицій стенди. До розмови приєднуються Зиновій Романів, Ігор Паньонко, Анатолій Гіренко та Мирослав Кулинич (звісно, і автор цих рядків, попри те, що вперше тут і намагається все добре роздивитися). Виникають різні цікаві ідеї, зокрема, про сайт музею.

Наше перебування завершується неформальною, але дуже важливою розмовою про виховання  молодого покоління на нашій історії. Пан Андрій частує нас винятково смачною запеченою фореллю.

На зворотній дорозі робимо перерву на каву у Стрию. Виходимо на зв'язок з  леополійцями, що не могли поїхати з нами. Вони мали змогу зібратися у Королівській Трапезній під головуванням Богдана Котюка. Негайно приходить у голову ідея - зустрітись двом частинам клубу. Вона була успішно реалізована у одній з львівських кав'ярень.

Мирослав Кулинич встигав зазнимкувати основні моменти нашої поїздки.

 

(фотографії Мирослава Кулинича)

Прочитано 1765 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!