Поїздка незрячих дітей в Прибалтику

Оксана Потимко Середа, 13 червня 2018;

Відправили потішно-креативну команду дітей у міжнародний табір в Литві. У групі - 13-річний слабозорий хлопчик та троє незрячих дівчаток віком 8 - 9 років. За супроводжуючих - Іра Войтович і Катя Івашутіна (з цими кубітами можна бути спокійним!). Поїздку організували 5 Ротарі клубів зі Львова, Києва, Рівного. Якщо не помиляюсь, Україна вперше делегує своїх незрячих дітей в міжнародний табір у Литві. Наші маленькі посланці мають відповідальну місію - гідно репрезентувати Україну в Європі. Впевнена, що в них усе вийде! Хочу подякувати п. Тамарі Недобор з РК "Київ - Софія" і президенту РК "Львів - Леополіс" п. Богдану Портаху. Богдан Іванович - ви вкотре вразили всіх і підкорили своєю скромністю, делікатністю, дієвістю і особливим ставленням до дітей. Шкода, що каденція президента триває лише рік... Щира подяка й Миколі Гавриляку, завжди готовому до допомоги. Львів'яни - потрясаючі люди! І про малих... Близько 20.30 автобус стояв десь у нейтральній зоні між Україною і Польщею. Малі забули про батьків і все на світі: їх захопила спільна гра. Так що мамусі можуть не переживати за своїх чад, яких вони вперше відпустили самостійно і так далеко. Нам залишається трошки їм позаздрити!

Тамара Недобор:

Ротарі в дії.
 Саме так сьогодні сказали батьки незрячих та слабозорих дітей, які сьогодні вирушили зі Львова на відпочинок в літній табір в Клайпеду. 

Розпочалося все рано-вранці.
 Богдан Портах (Президент РК Леополіс) приїхав до мене на вокзал, щоб зустріти двох діток з Рівного та Хмельницька. 
Діти мали свіжий та смачний сніданок. 
Потім бусом Богдана ми повезли дітей в парк розваг. 
Які емоції отримали Діти!

 Оскільки о 15.00 був наш автобус, зібрались діти з батьками, ротарійці, супроводжуючі, щоб познайомитись, підготувати все необхідне на дорогу та погодувати дітей.
 Дмитро Симоволюк (Президент Львів Інтернешнл) розповів дітям історію про незрячого чоловіка, який є успішним чоловіком та працює в Google.
 Діти пообідали і ми вирушили на автовокзал. 

ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВСІМ РОТАРІ КЛУБАМ, ЯКІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПРОЕКТУ - Рк Львів-Леополіс, 
РК Київ-Софія, 
РК Львів-Замок,
 РК Львів Інтернешнл, 
РК Рівне. 
А ОСОБЛИВА ПОДЯКА ВІД УСІХ Богдану Портаху. 
За особливу турботу та опіку над дітками та добре серце.

 РОТАРІ В ДІЇ. 
ДОБРО МНОЖИТЬСЯ.
 ДІЙ!
 Не зволікай!

Прочитано 1036 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається