Передача президенства у 2016 році - від Тараса Возняка - Роману Романівці.

Сходження леополійців на гору Піп Іва́н  у липні 2016 р. По дорозі мали мальовничу зупинку на легендарному гірському озері Марічейка (1510 м над рівнем моря).

Піп Іва́н (також Піп Іван Чорногі́рський або Чорна Гора) — одна з найвищих вершин Українських Карпат, з висотою 2028 м. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

На вершині гори знаходиться колишня астрономі́чна і метеорологі́чна обсервато́рія, найвище розташована споруда в Україні, в якій постійно жили й працювали люди (2028 м над рівнем моря). Діяла в 19381941 рр. під сучасною популярною назвою «Білий Слон».

Біля стін цієї легендарної споруди, на висоті 2028 м, під дружні оплески і вигуки - "Ми це зробили !!!", відбулась емоційна передача президентських повноважень РК Львів-Леополіс від Тараса Возняка - Роману Романівці.

А ввечері, у Ворохті, на урочистому банкеті в гостинній садибі за участю фолькльорних гумористів та гуцульських музик підвели ротарійські підсумки.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!