Передавання Президентських повноважень 2018

Передавання Президентських повноважень - одна з найважливіших подій ротарійського року. Цього року Ротарі-клуб Львів Леополіс зібрався для цього у Палаці Потоцьких.

Клуб збирається у одному з залів. У центрі - Президент Богдан Портах та Президент-Елект Михайло Ерстенюк. Богдан говорить коротко, але змістовно і вагомо. Саме так він керував клубом упродовж цього року: справи повинні говорити самі за себе. Невелика новація: Президент нагороджує грамотами тих ротарійців, хто відзначився упродовж року.

І ось настає хвилюючий момент: Богдан Портах передає ротарійські інсиґнії Михайлові Ерстенюку, тепер Президентові RC Львів Леополіс. У короткому своєму виступі Михайло дякує за довіру і зобов'язується належно виконувати президентські обов'язки. Він доручає новому секретареві клубу Ігору Кондрацькому підписати перший протокол. За цю подію підіймаємо келих шампанського. Звучить чудова скрипкова музика. Починається новий ротарійський рік.

Невелика прогулянка Львовом - і клуб збирається у "Старому роялі". Аж тепер Ігор Кондрацький відкриває один з пунктів підписаного протоколу. Згідно з ним, Ігор модеруватиме другу частину передавання Президентських повноважень. Однією з перших виступила наша гостя Оксана Потимко. Один момент її виступу особливо запам'ятався: незрячі кільканадцять років зверталися у різні інстанції, щоби поремонтувати дах; Богдан Портах зробив це за кілька днів. Пані Оксана дякувала також Ростиславові Смуку, Андрієві Гауку, Володимирові Домащуку та і всім ротарійцям, хто долучився до допомоги незрячим.

Ігор Кондрацький, варто сказати, блискуче дав собі раду з модеруванням нашого зібрання: виступити змогли всі. Саме тому зараз складно дати вичерпний огляд всього, що було сказано. Однак, не можна не згадати проникливі слова Олега Гайовишина та Володимира Домащука про допомогу тим, хто захищає нашу державу від агресії на Сході.

Юрій Іванів говорив про важливу програму допомоги хворим дітям, про те, що деякі вилікувані діти за час існування програми встигли підрости та мають своїх дітей. З великим теплом Юрій також згадав про батька Тараса Барана, про його самовіддану роботу в церкві. При цих словах мабуть кожен згадав про нашого побратима Тараса - його смерть на початку цього року стала непоправною втратою для всіх леополійців.

Дуже цікавими були виступи чартерних членів клубу і, звичайно, Чартерного Президента Богдана Котюка. З увагою слухав ці виступи наймолодший леополієць, відомий лікар Олег Дуда - він недавно приєднався до клубу.

Перед Президентом Михайлом Ерстенюком - важливий ротарійський рік. Усі бажали Михайлові успіху і в цей успіх вірили, адже Михайло - досвідчений керівник, він нещодавно блискуче провів святкування ювілею знаменитої 8-ї школи, яку очолює вже 20 років.

Дякуємо, Паст-Президенте Богдане!

Хай щастить, Президенте Михайле!

 

Прочитано 1759 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!