Ротарійська Маланка 2019

З Новим роком, браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров’ю,
В мирі, з братньою любов’ю
Відтепер ішов вам час.

Іван Франко – поема "Коваль Бассім"

За двадцять років життя для клубу «Львів-Леополіс» «цей другий празник» став уже нашим клубним проектом з відповідною назвою «Маланка».

Цього року він увійшов до переліку дистриктальних подій.

Починалося все просто. Якось ми зібралися відсвяткувати Старий Новий рік в «Оселі» нашого побратима Олега Гайовишина. Згодом відчули потребу зібрати кошти для допомоги іншим людям. Поступово ця потреба стала традицією і переросла в клубний Проект.

Тепер щороку наші маленькі друзі, незрячі дітки, відчувають суттєву допомогу саме в часі Різдвяних свят.

Цього року вони уже традиційно прийшли заколядувати з Оксаною Потимко та Ярославом Нудиком і показали передпрем’єрну частинку «Казки на білих лапах», а ми їм щедро подякували.

Ця допомога не є разовою. Просто на «Маланці» ми стартуємо, опікуємося дітьми і завершуємо рік на «Миколая». І так уже впродовж багатьох років.

До організації святкування ми готуємося всім клубом заздалегідь. Активно допомагають і наші чарівні дружини.

Завжди душею «Маланки», її рушієм був наш побратим Тарас Баран. На превеликий жаль Бог забрав його рік тому, але ми відчуваємо твою підтримку, друже.

«Маланку» ми називаємо поміж себе екватором ротарійського року. Де можна підбити якісь підсумки. Ми спробували показати клуб в певній ретроспективі за 20 років. Це підсумок наших проектів, зустрічей, переживань, здобутків.

До ювілею клуб підготував звіт у формі художньої самодіяльності. Жіночий театр «Леополійки» (Ірина Возняк, Галина Кондрацька, Анна Курій, Наталка Романів, Оленка Шпарик) перегорнув сторінки історії клубу. Романа та Михайло Ерстенюки відтворили фрагмент вистави «Побожна» Василя Стефаника, яка кілька років тому прозвучала у виконанні Наталі та Володимира Костурів. Тарас Возняк і Володимир Домащук згадали колись поставлений «Вертеп», який прийшов з колядниками (Ігор Щур, Юрій Жук, Володимир Костур, Мирослав Кулинич, Ігор Мартиненко, Віктор Мельничук, Богдан Портах, Зеновій Романів, Роман Романівка, Тарас Рудько, Ярослав Шпарик). Знову закрутили леополійці (Михайло Буга, Олег Гайовишин, Ігор Кондрацький, Юрко Косенко, Богдан Матіяшек, Ярослав Портухай) карпатський вихор «Аркану». Не обійшлося і без традиційних «Василя» (Ніна Жук) і «Маланки» (Ярослав Портухай) та й без Кози ніяк (Тарас Возняк).

Це двадцять років нашого успішного активного життя.

На свято прибуло багато гостей. Серед них Губернатор Дистрикту 2232 Сергій Завадський, Президенти львівських Ротарі-клубів: «Львів-Замок» Віра Серяміна, «Львів-Княжий» Ольга Новосад, «Львів-Центр» Сергій Кучер, «Львів-Інтернаціональний» Андрій Петрух, постійний наш гість з Ротарі-клубу «Львів» Сергій Лобозинський. Нас приїхали привітати ротарійці з славного литовського міста Тракай, поважні гості з Варшави та Австралії. Прийшло багато колег наших побратимів.

Ми радіємо своїм здобуткам і тішимося нашими гостями, які святкують разом з нами 20-ти річчя клубу.

 Водночас ми з повною відповідальністю розуміємо, що сьогодні спокійно святкувати ми маємо змогу завдяки героїзму українських воїнів.

Вони теж надіються спокійно відсвяткувати другий та третій празник Різдвяних Свят.

Леополійці ніколи не забувають воїнів на сході. Допомога фронту, сьогодні є нашим найосновнішим проектом.

Дуже хочеться святкувати перемогу. Ми віримо в неї. І хочемо ще раз подякувати нашим героям словами «Слава Україні! Героям Слава!».

Христос рождається!

Славіте Його!

Прочитано 1611 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!