Передача Президентських повноважень від Тараса Барана – до Володимира Костура

Цьогоріч позитивну атмосферу дійства допомагав створювати ресторан "Бальова саля" на Японській. Підсумок минулого Ротарійського року був надзвичайно повно здійснений Президентом Тарасом Бараном у відео-резюме із телепрограм ще на останньому засіданні Клубу, яке відбулося напередодні. Про звершення й досягнення РК «Львів-Леополіс» мало не щотижня протягом цілого року львів’ян інформувало Львівське телебачення. Тому офіційна частина була коректно скромною

Організаційно акція передачі повноважень виглядала бездоганно. Все із задуманного спрацювало як арбітражний секундомір. І не дивно, бо обидва винуватці урочистості мають за плечима і чималий досвід організаційної роботи, і кожен сповненений особистих амбіцій. Вміють, словом, хлопці-Леополійці не тільки себе “показати себе”, але й викластися до кінця не подаючи при цьому жодного виду.

Музично-розважальна програма вечора – це тема окремої дискусії. Однак, були гарні й змістовні тости. Кожен (традиційно) намагався не лише бути оригінальним (і багатьом – на відміну від народних масовиків-розважальників – це чудово вдавалося), але й комплементарно галантним. Були танці, хоч дехто й скаржився, що не було паркету. Але було весело, було – як це найчастіше буває у нашому Леополійському колі – щиро і доброзичливо. Бо … БУЛИ САМІ СВОЇ.

Були і залишилися ностальгійні фотографії з минулих подій, була й активна фотофіксація актуальної Передачі Президентських повноважень для того, щоб згадати про неї з ностальгією в майбутньому.

Прочитано 1456 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається