Ротарійська Маланка у Львові

У переддень Нового Року за старим стилем львівські ротарійці зібрались, щоб відсвяткувати Маланку. Це свято, яке є яскравим втіленням традицій нашого народу, вже протягом багатьох років на високому рівні організовує та проводить РК Львів-Леополіс. З Різдвяним віншуванням до присутніх звернувся Губернатор Дистрикту Мирослав Гаврилів та Президенти львівських Ротарі Клубів.

Ротарійське товариство Різдвяним вертепом вітали дитячий ансамбль під орудою відомої скрипальки Наталі Кульчицької, вокальний ансамбль «Орфей». А пластунки куреня «Непрості» привели Козу, яку ми потім ще довго водили.

Родзинкою цьогорічного дійства стала театралізована постановка новели Василя Стефаника «Побожна» у виконанні Президента РК Львів-Леополіс Володимира Костура, його дружини Наталії та Секретаря Клубу Михайла Ерстенюка (текст з офіційного сайту Д2230).

З впевненістю можна сказати, що  ротарійці отримали заряд Різдвяного позитиву,  насолоду від спілкування та  гарної забави, а  історична Меланія стала ще більше ротарійкою.

(фотографії Мирослава Кулинича)

Прочитано 930 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається