Проект «Відчинилося життя»

«Відчинилося життя» – це спільний проект оркестру Львівського театру ім. Марії Заньковецької і талановитих незрячих виконавців з різних куточків України, підтриманий знаними зірками опери та естради.

Проект не має аналогів у світовій практиці: унікальність цього мистецького явища зумовлена складністю виконання музичних творів незрячими солістами під супровід оркестру з огляду на неможливість бачити паличку диригента, а також одночасною участю у ньому майже двох десятків незрячих співаків з усієї України. Переважна більшість виконавців з вадами зору не мають музичної освіти, співаючи серцем і душею.

За весь період існування проекту організовано вже 30 концертних виступів у різних містах України, Польщі, Білорусі, Молдови, Угорщини, Швеції. Постійними учасниками концертів стали виконавці з Сімферополя, Львова, Мукачева, Тернополя, Вінниці, Луцька, Луганська, Житомира, Одеси та Харкова.

16.02.2012 року у Львові в театрі ім.Марії Заньковецької відбувся черговий концерт циклу «Відчинилося життя». Глядачам, які насолоджувались прекрасною музикою і співом, залишилися незабутні враження. Нам, членам РК "Львів-Леополіс" було надзвичайно приємно прилучитися до організації цього неперевершеного мистецького дійства, а ті з нас, хто був присутній на концерті, із захопленням спостерігали як людям, що не бачать, відчиняються яскравіші барви життя, як вони отримують шанс сповна реалізувати свій творчий потенціал.

Ми були захоплені, зачаровані… Ми стали, в якійсь мірі, добрішими, чуйнішими, але і впевненішими  в безмежних людських можливостях. Переконаний, як і  більшість присутніх у переповненій залі театру.

Прочитано 1319 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!