Замість резюме

1 березня 2012 року  до  Ротарі Клубу «Львів-Леополіс» згідно традиційної процедури одностайним голосуванням прийнято нового члена – ІГОРА КОНДРАЦЬКОГО.

ЗАМІСТЬ  РЕЗЮМЕ

Богдан Котюк

По життю Ігоркові Бог посилав добрих та мудрих людей, які підтримували його в скрутні хвилини. Ця цитата (і далі теж) є мною запозичені із РЕЗЮМЕ Ігора Кондрацького, яке було розіслане нашим Президентом кожному із Леополійців напередодні Різдва (в середу, 4 січня 2012 року). Йшлося про спікера чергового засідання та ймовірного кандидата в члени РК «Львів-Леополіс». Уже тепер – через 2 місяці, коли Кондрацький став Леополійцем – перечитуючи його життєпис і думки, мушу згодитися: Господь і на цей раз був милосердним до Ігорка. Якщо його внутрішнім переконання залишається й надалі потреба дбати не тільки про свою родину, але й в силу своїх можливостей про тих, хто не може подбати про себе та потребує допомоги – він долучився до адекватного Товариства.

Називаю Ігора Кондрацького Ігорком, бо він себе сам так назвав у своєму e-mail’і, а ще тому, що така фамільярність разом зі звертанням «на Ти» стала можливою згідно усталених постулатів Ротарі-Клубу «Львів-Леополіс» і нашого клубного «Кодексу Леополійця».

Першу річницю Незалежної Української держави я в час концертного турне зі своїм камерним ансамблем «Криниця» святкував у Баварії. Тоді, до того і після для мене ідеалом легкового автомобіля був і залишається MercedesBenz. А переважна більшість багатих (і навіть дуже) баварських бізнесменів, урядовців і тим більше політиків переважно користуються BMW. Одного свого приятеля-ротарійця я в повній розгубленості тоді запитав:

А що… у баварців якісь інші цінності, ніж у решти світу?..”

На що мій знайомий відповів:

BMW – це своєрідний символ нашої батьківщини Баварії. Мені теж більше подобається MercedesBenz, але якщо я покажуся у відповідних колах не на BMW, а на швабському Мерсі – я перестану бути СВОЇМ.

Два місяці від першого знайомства до прийому в члени Клубу – це вагомий період, щоб зрозуміти наскільки кандидат є СВОЇМ. Може сам Ігор ще й не до кінця усвідомлює, як багато умовностей і невисловленого криється за цим сакральним для Нашого Клубу словом «свій»? Але навіть той факт, що приймаючи з рук Президента значок ROTARY Ігор із тремтінням у голосі сказав про мурашок, котрі йому забігали в цей момент по спині є свідченням того, що він на вірному шляху.

«Старий рояль» (навіть у строгий піст) в інтерпретації Ігора Кондрацького став для Леополійців справжнім балюнком. А той факт, що свій День народження (22.01) Ігор не афішував, дає нам підстави вважати: 7 березня 2012 року розпочалося друге 50-ліття Кондрацького. Леополійці вірять, що здобули ще одного мудрого, достойного і доброго товариша у своїй діяльності на благо нашої спільноти, рідного Львова, України і світу!

Прочитано 1254 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається