Благодійна Акція при Українській Церкві СВ.Івана Хрестителя в місті Нюарк, Ню Джерзі, США

П'ятниця, 09 березня 2012;

Благодійна Акція започаткована в грудні 2008 року, коли зібралася група людей, щоб спланувати допомогу потребуючим. Створені в той час деякі плани щоразу, відповідно до потреб, змінюються.

Та ця Акція не обмежується моральною чи також і матеріальною допомогою лише людям у своїй українській громаді. Члени її часто турбуються також потребуючими міста Нюарк, а з грудня 2010 року активно допомагають і потребуючим в Україні. Від грудня 2011 року, наприклад, вже відіслано в Україну  300 нових інвалідних візків, а станом на сьогодні висилаються посилки до Київської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької, Житомирської, Хмельницької та Львівської областей.

9 березня 2012 року у Львові відбулася зустріч Керівництва Благодійної Акції п.Ксені Гапій (Голова Акції) та п.Марії Пришляк з Головою Української спілки інвалідів п.Оксаною Потимко та Президентом Ротарі Клубу "Львів-Леополіс" Володимиром Костуром.

Зустріч видалася надзвичайно цікавою, насиченою, відбувся обмін думками стосовно можливої співпраці, координації доброчинних заходів. Гостям зі США було подано загальну ситуацію в Україні в розрізі актуальних потреб неповносправних різних нозологій, було теж вагомо представлено напрями  діяльності Української спілки інвалідів та Ротарі Клубу "Львів-Леополіс".

При нагоді, словами п.Ксені та п.Марії, хочеться подякувати всім жертводавцям, всім добровольцям, а також всім тим людям в Україні, завдяки чиїм зусиллям доходить допомога до потребуючих.

Спільними силами допомагаємо ближньому…

 

На фото зліва направо: Володимир Костур, Марія Пришляк, Оксана Потимко, Ксеня Гапій

Прочитано 1222 разів
Детальніше в цій категорії: « Молодіжний камп Замість резюме »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається