SPAM-2

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Дещо з візуальної поезії Михайла Зарічного Дещо з візуальної поезії Михайла Зарічного

 Після засідання клубу нас не треба було довго намовляти. У пам'яті ще звучали слова Зиновія: "Якщо одного разу так трапиться, що ми проминемо Віденську кав'ярню і мовчки розійдемося - отоді вже настала старість!"

Та на щастя, цього разу вона ще не настала. Ми чудово провели час у Віденці. Трохи сумно, що з нами не було Михайла - я не уточнюю, якого з наших Михайлів, це не так важливо, бо вони, Михайли, всі важливі для нашого товариства. Зрештою, це ж саме стосовно важливості можна сказати і не лише про Михайлів.

Все ж, повернувшись додому, я вирішив негайно поділитися з Михайлом, тим, котрого не було, враженнями від вечора. Телефонувати було пізно, бо вже було по 12-й ночі. Про це мені повідомила дружина, що у своїй короткій своїй промові особливо заакцентувала оцю, на мій погляд, другорядну обставину - час повернення додому...

Телефонувати отже запізно, та безвихідних ситуацій немає. У нас вдома, де комп'ютером користуються усі члени сім'ї, заведено, що вимикає його останній, хто лягає спати. Сьогодні, так виглядає, що це я. Ну от і є вихід з ситуації - пошлю Михайлові мейл.
Я сів за клавіатуру:

Привіт старий! Де тебе носить, коли ми всі у Віденці? Що за діла можуть бути в таку погоду?! Але ми класно посиділи сьогодні! Канапки з чорним хлібом, оселедчиком і цибулькою супер! Завершили Тисою. Сам здогадайся, з чиєї подачі. Наступний раз не пропускай!
Будь здоровий і не кашляй.

Я вже збирався клікнути іконку "Відіслати", як несподівана думка зупинила мене. Саме про це вчора розмовляли у Віденці! Після заслуженого успіху книги "SPAM" прийшла ідея опублікувати "SPAM-2". Ну і що з того - запитаєте ви? А просто у таке видання потрапляють наші кращі мейли. Я ще раз перечитав свій лист. Жодного шансу потрапити в число відібраних. Розв'язний тон (чого варте лише звертання "старий"?!), ніякого стилю - одним словом, спам у гіршому значенні цього слова. Я сів переписувати. А може почати з латинського звертання? Ave, amicus? Латину я явно призабув. Точніше кажучи, ніколи не знав. Втім, латиною нині мало кого здивуєш. А що, якщо по ірландськи?! Буде оригінально. Я швидко знайшов у ґуґлі потрібну фразу.

Dia duit, cara!

Далі все пішло веселіше:

Твоя неприсутність зразу була завважена у нашому товаристві, що заклало свого часу традицію, якої дотримується і дотепер: збиратися у закладі, названому на честь однієї з європейських столиць - Відня, міста, відомого не лише своєю архітектурою, але також і внеском у культурну спадщину людства. Втім, ми всі зрозуміли, після глибокого аналізу ситуації, що лише невідкладні справи, як от міркування над важливими епісти..., епісто..., епістемолологічними проблемами, які вимагають зосередженості, не дали тобі змогу бути присутнім на нашому зібранні.

Не буду тут писати про вишукану кухню закладу. Завважу лише, що дієтологи наполегливо рекомендують вживати хліб грубого помолу, цибуля є невичерпним джерелом вітамінів, а одним з пояснень японського довголіття є присутність риби у повсякденному раціоні.

Last, not least. Тиса — (угор. Tisza, нім. Theiß, слов. Tisa) — найбільша ліва притока Дунаю. На честь цієї ріки, окраси Карпатського краю, ми підняли келихи однойменного напою. Як сама ідея це зробити, так і її фінансове забезпечення, належало одному з найдостойніших учасників нашого зібрання. Залишаю тобі приємність і інтелектуальну насолоду самому вгадати його ім'я.

Я аж упрів від писання. Ще останню фразу-другу на завершення. На цей раз можна і латиною:

O fallacem homini spam!

Contra spam spero!

Все, можна відсилати. Місце у "SPAMі-2" мені забезпечено!

Прочитано 1357 разів
Михайло Зарічний

Mykhailo Zarichnyi

Mathematics

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається