Програми Ротарі Клубу Львів-Леополіс

Поряд із поглибленим розвитком уже існуючих довготермінових програм медичного, соціального та історико-культурно-освітнього напряму, уже з перших кроків Президент-музикант задекларував нові амбітні Клубні програми. Морально-етичний аспект ротарійського служіння має стати визначальним в усій діяльності РК «Львів – Леополіс».

Виступи леополійців у ЗМІ (преса, ТБ, радіо, журнал «Ротарієць»):

 • цикл «Від батька до сина» – персоніфікований погляд у минуле та майбутнє громади на прикладах із власного життя;
 • цикл «Львівська ротарійська марка у професії» – ознайомлення української та світової спільноти (і не лише ротарійської) з професійними досягненнями леополійців.

   Створення Першого в Україні Музею музичних інструментів на території Львівського історичного музею.

   Забезпечення музичними інструментами ДМШ України (Львів, Тернопіль, с. Яблунів біля Коломиї).

   Ротарі-клуб «Львів – Леополіс» прагне стати поручителем в організації Ротарі-клубу в місті Коломиї.

   У рамках Програми Rotary International «Боротьба з неписемністю», яку наш Клуб трактує дещо ширше, було проведено цикл пізнавальних лекцій. Їхня тематика охопила проблеми геополітичних (Т. Возняк), управлінських (І. Секелик) та фінансових (М. Кравчук) перспектив нашого суспільства. Проблеми комунікації та спілкування в сучасному українському суспільстві висвітлювались у виступах спікерів: Р. Романівка (інтернет), А. Нестеренко (культура мови), Н. Хобзей (львівська гвара). Історико-культурні аспекти існування львівської спільноти розкрили А. Содомора, Т. Рудько та Р. Горак.

   Професійне служіння в рік Клубного Президентства кардіолога Юрія Іваніва значну увагу надало питанням медицини.

   • Найважливішим результатом став Matching Grant на 90 000 доларів США для проведення операцій на серці для 90 українських дітей.
   • Леополієць Р. Смук забезпечив комп’ютером інваліда 1-ї групи Мілу Басову.
   • Леополійці-лікарі провели цикл лекцій з питань профілактики здорового способу життя.

   У Парку культури ім. Б. Хмельницького висадженням 44-х дубів було закладено Леополійсько-ротарійську діброву.

   Випуск афіші та CD дав старт новій Клубній програмі підтримки національного мистецтва «Дві постаті сучасної української музики».

   Театральний проект Михайла Ерстенюка знайшов своє продовження у фінансовій підтримці участі Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької в московському фестивалі, де п’єса заньківчан «Актриса» зайняла перше місце.

   Збереження та реставрація історично-культурних цінностей – це пріоритетний напрям нашого Клубу в питаннях громадського служіння. Завдяки системному та систематичному відновленню експонатів Львівського історичного музею сформувалася наша багаторічна співпраця. Ремонт Королівської трапезної та її вестибулю (загальна сума матеріалів та робіт – 43 000 грн) став вінцем концентрації наших зусиль у цьому напрямі.
   Турбота про національно-культурну спадщину здійснювалася ще й у напрямі фінансової підтримки театрального та музичного виконавства. Ініціатором сприяння в гастролях Коломийського театру у Львові став Р. Смук; дотацію жіночого хору Львівської музшколи ім. С. Крушельницької ініціював Я. Шпарик; участь студентів-цимбалістів Музичної академії в Міжнародному конкурсі в Білорусі (звідки вони повернулися з перемогою!) стала можливою завдяки старанням Т. Барана.

   Про інтелектуальний потенціал нашого Клубу яскраво засвідчили чергові монографічні видання леополійців у видавництві «Афіша» З. Романіва.

   Активного розвитку набули Клубні програми комп’ютеризації та ремонту приміщень УТОСу під незмінним патронатом А. Ґаука.

   Прочитано 1538 разів

   Наша атрибутика

   Ми в Facebook

   Наші ротарійські пісні

   Пісня про
   Львів-Леополіс
   сл. і муз.
   Михайло Зарічний

   Пісня
   Ротарі
   сл. і муз.
   Леся Горова

   Журнал «Ротарієць»

   офіційний журнал дистрикту 2232 «ROTARIANIN»